ЗАМОВЛЕННЯ САЙТУ, ЯК ШЛЯХ ПРИРОДНОГО РОЗВИТКУ

ЗАМОВЛЕННЯ САЙТУ, ЯК ШЛЯХ ПРИРОДНОГО РОЗВИТКУ

Замовлення сайту і створення з нього власної ефективної рекламної площадки – наступний етап природного розвитку бізнесу. Ті, кому вдасться отримати в своє розпорядження такий бізнес-інструмент, отримають недосяжний для конкурентів результат. До 2010 року подібний вираз звучало як теорема і вимагало доказів. Тепер є і докази. В умовах кризи всі ресурси оптимізуються і фінансову підтримку отримують тільки ті напрямки, які приносять безумовну і незаперечну прибуток.

Розглянемо статистику рекламних бюджетів в Великобританії за перше півріччя 2010 року. Британська економіка – одна з найчутливіших в світі і стало цікаво, яким же чином вона долає нинішня криза. Оскільки реклама та визначає шляхи розвитку бізнесу, вважаємо що і Вас, шановний читачу, зацікавлять антикризові методи одного зі світових лідерів в області прагматизму і ефективності.

Дані по витратах на різні види реклами,
за перше півріччя 2010р в Великобританії:

Вид реклами Від усіх витрат Вкладено
інтернет реклама 23,5% 2. 810 000 000 $
телевізійна реклама 21,9% 2. 620 000 000 $
реклама в пресі 18,5% 2. 210 000 000 $
поштова розсилка 11,5% 1 380 000 000 $
інші види реклами 24,6% 2. 950 000 000 $
 

Ключовим моментом вважаємо те, що вперше в історії інтернет реклама вийшла на 1-е місце в бюджетах ощадливих остров’ян. Наслідки подібної розстановки акцентів не забарилися. До кінця 2009 року зростання кризових процесів в країні зупинилося. Звичайно є країни, які впоралися з кризою швидше, але їх виробнича база занадто відрізняється від “наших реалій” і аналогія з економікою України не надто доречна.

Кращою інтернет рекламою сьогоднішнього дня вважається наявність свого сайту на 1-й сторінці результатів пошуку Google (в Україні) або Yandex (в Росії). Адже користувач інтернет не вважає рекламою то, що сам знайшов. В результаті ефективність фінансової віддачі від перемог в Google і Yandex виростає майже на два порядки (на 93%).

Замовлення оптимізованого сайту і його SEO оптимізація. Вивірені просування і розкрутка. Акуратна SEO підтримка результатів в пошукових системах. Всі ці заходи створюють зі звичайного інтернет-проекту найефективніший маркетинговий інструмент сьогоднішнього дня. Здатний і зупинити кризу для окремо взятого підприємства, і асфальтовим катком пройтися по конкурентам.

Замовлення сайту в Дніпрі (Дніпропетровську), для роботи з Дніпропетровськими споживачами, дає доступ до ринку з більш ніж 700 000 потенційних замовників. Замовлення сайту для роботи в рамках всієї України – дає доступ до ринку з більш ніж 13 000 000 українських користувачів інтернет.

Ми не намагаємося Вас запевнити, що успіх моментальний. Чим більше підприємство, тим більше часу знадобитися щоб навчитися використовувати можливості, що з’явилися. Але, якщо для однієї з найбільших економік світу знадобився рік, то певні часові рамки прогнозувати можна. Для великих підприємств – 4-8 місяців, для середнього та малого бізнесу – 2-4 місяці.

Бажаємо Вам успішно здійснити замовлення сайту і вийти на новий етап еволюції в своєму бізнесі. Щоб не шукати крайніх у випадку невдачі і не сумувати про витрачені гроші і час – проведіть перед замовленням елементарну перевірку обраного розробника: перевірте успіхи його замовників в пошукових системах Google і Yandex.