Як замовити сайт?

Як замовити сайт?

Вибір виконавця зі створення сайту – важливий крок, від якого залежить результат роботи і, як наслідок, успіх проекту і бізнесу. Але перед тим як замовити сайт під ключ, важливо самостійно опрацювати ідею сайту, уявити дизайн або визначити конкретні елементи, які ви хотіли б бачити на сайті, і функціонал, що сприяє зручності користування відвідувачами.
Щоб спростити завдання виконавцю і не загубитися в своїх нотатках, краще їх записувати, вносячи побажання, посилання інших ресурсів, на яких сподобався дизайн або окремі елементи. Після закінчення підготовчих робіт, приступайте до пошуку веб-розробник.

Де замовити сайт під ключ безпосередньо залежить від бюджету, який ви готові виділити на створення сайту. Майбутній проект буде мати такий рівень, скільки інвестується в нього. Ви самі можете, спираючись на ціни послуг, вибрати розробника. Це може бути один фахівець-фрілансер, веб-невелика студія або велике агентство інтернет-розробок. Вибір розробника також залежить від цілей сайту. Якщо ви хочете замовити ресурс інформаційного характеру, що не припускає комерційну діяльність, то із завданням цілком впорається один фахівець (якщо він дійсно таким є). Сайти для бізнесу краще довіряти веб-студії, в штаті яких працюють група веб-розробники, відповідальна за певні етапи роботи.

У кого краще замовити веб-сайт?
Ми визначилися з групою виконавців, від можливостей і підготовки яких залежить якість і ефективність проекту, а також його вартість. Чого варто очікувати від роботи кожного з виду веб-розробників?

Розробка сайту одним фахівцем
Сьогодні кожен фахівець з веб-розробок пропонує замовити сайт під ключ. Звертаючись до нього, ви отримуєте переваги:

Низькі ціни на послуги (2-10 тис грн.);
Робота над проектом однією людиною, що передбачає зручність для замовника (не потрібно шукати різних виконавців в залежності від різних технічних процесів).
Недоліки співпраці пов’язані з високим рівнем ризику. Рідко можна зустріти фахівець, здатний охопити весь проект, не зробивши масу помилок. Спеціаліст може бути хороший в програмуванні, але не знати правила і вимоги до верстки або відмінно розбиратися в верстці, але не мати достатнього досвіду в розробці дизайну або в маркетинговому аналізі. В результаті є дуже великий ризик отримати сирий проект, що вимагає доопрацювання, а це додаткові витрати грошей і часу.

Розробка сайт невеликої веб-студія
переваги:

Прийнятна вартість послуг (5-50 тис.грн);
Можливість замовити сайт і отримати хороший результат;
Технічно пророблений проект;
Додаткові послуги.
У невеликих веб-студіях, як правило, працюють новачки. Це не фрілансери, але і не професіонали. Дуже часто веб-студії створюються невеликою групою осіб, яких об’єднує ідея і бажання, вони готові навчатися і розвиватися, але на момент стартапа їх знань і досвіду недостатньо для створення сайту преміального рівня. Тому не виключені помилки, які також вимагатимуть доопрацювання.

У невеликих вебах-студії працює 3-5 людей, за додатковими послуги вони змушені звертатися до сторонніх фахівців (наприклад, контент-менеджери, копірайтери, тестувальники та ін.), Що може вплинути на вартість послуг і терміни здачі проекту не у вашій користь.

Створення сайт агентство інтернет-маркетинг
переваги:

Великий штат фахівців;
Гарантія професіоналізму і зручності співпраці;
100% успішний проект, зданий в строк;
Ряд додаткових послуг.
До недоліків можна віднести високі ціни на послуги. Преміальні веб-студії пропонують замовити сайт в Києві за цінами від 20 тисяч гривень і вище. І хоч така вартість “по кишені б’є” ви отримаєте дійсно хороший ресурс, який відповідає вашим побажанням, вимогам пошукових систем і цільової аудиторії.

Висновки

У вас є можливість замовити сайт не тільки в Києві і Україні, а й в країнах СНД. Вибір виконавця широкий, щоб визначитися з одним з усіх, доведеться неабияк “попотіти” переглядаючи портфоліо робіт і читаючи відгуки від клієнтів. В першу чергу, спирайтеся на бюджет, а після – на можливості розробника. Пам’ятайте, що від досвіду і підготовки виконавця залежить успіх веб-проекту і розвиток вашої компанії в Інтернеті. Тому, збираючись замовити сайт, не скупіться, щоб в подальшому не ламати собі голову і не шукати фахівців, які допоможуть доопрацювати проект і довести його до пуття.