Яку CMS вибрати? Порівняння WordPress, Joomla і Drupal.

Яку CMS вибрати? Порівняння WordPress, Joomla і Drupal.

Система управління контентом (Content Management System, CMS) є одним з ключових компонентів практично будь-якого сайту. Ми розглянемо три найбільш популярні на даний момент опенсорсний системи.

 

Складні наворочені сайти з підвищеними вимогами до кастомізації, масштабованості і організації контенту найкраще виходять на Drupal. Десь між WordPress і Drupal розташовується Joomla.

Найперше питання, яке повинен ставити собі власник майбутнього сайту при виборі з цих трьох систем, звучить так: «Якщо у мене виникнуть питання і буде потрібна допомога, чи зможу я швидко і легко її знайти?». Безумовно, так.

Нижче ви можете ознайомитися з докладною порівняльною таблицею, що пояснює особливості та сильні сторони кожної з систем.

Пориньте в світ WordPress або Joomla, і ви опинитеся серед нескінченного числа готових рішень і надбудов, здатних задовольнити абсолютно будь-які запити. Встаньте на шлях Drupal і відчуйте силу можливості створення функціональності виключно під себе і свої потреби.

WordPress, Drupal та Joomla є проектами, якими управляє співтовариство. Його спадщина – безліч мінлива, інструкцій, статей, відповідей на всілякі питання. При цьому інформація досить добре класифікована і впорядкована, що дозволяє новачкові, при наявності терпіння і поваги до людей, отримати відповідь на будь-питання.