Як перенести сайт WordPress на хостинг

Як перенести сайт WordPress на хостинг

Ця інструкція описує порядок дій, які потрібно виконати для зміни імені сайту всередині CMS WordPress.


Подивіться яке поточне повне ім’я вашого сайту: з www або без www – від цього будуть залежати формат виконання подальших дій.
Зайдіть в phpMyAdmin і виберіть базу даних вашого сайта. Нажміть на вкладку “SQL” і виконайте наступний запит, замінивши старе ім’я домену на новий.

Зверніть увагу, що в кінці адреси не повинно бути слеша (слеш = /), протокол повинен бути http, а не httpS, а сайт може називатися як “http: //www.старий_домен.com” так і “http: // старий_домен .com “.

Приклади демонструють виконання дій для сайту з www:

UPDATE wp_options SET option_value = REPLACE (option_value, ‘http: //www.старий_домен.com’, ‘http: //www.новий_домен.com’) WHERE option_name = ‘home’ OR option_name = ‘siteurl’;

Зайдіть в адмін-панель вашого сайту на сторінку “Налаштування – Загальні”.
В полях “Адреса WordPress” та “Адреса блогу” вкажіть URL нового домену і підтвердіть зміни, натиснувши на кнопку “Оновити опції”.
Якщо виконати п.3-4 немає можливості, то по черзі виконайте наступні два запити, замінивши http: //www.старий_домен.com на новий адреси сайту (зверніть увагу, що в кінці адреси не повинно бути слеша (знака “/”):

UPDATE wp_posts SET guid = REPLACE(guid, ‘http://www.старий_домен.com’, ‘http://www.новий_домен.com’);
UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE(post_content, ‘http://www.старий_домен.com’, ‘http://www.новий_домен.com’)

Якщо старий або новий WordPress знаходиться не в корені сайту, а в його папці (прикладом blog), то обов’язково в файлі .htaccess вказати шлях до папки:

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /blog/
RewriteRule ^index\.php$ – [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /blog/index.php [L]
</IfModule>