Як безкоштовно розкрутити аккаунт в instagram

Як  безкоштовно розкрутити аккаунт в instagram

Розкрутка аккаунта в інстаграм є обов’язковим завданням кожного, хто використовує цю соціальну мережу, щоб розповісти про себе людям, набрати базу потенційних клієнтів і покупців. Але, приступаючи до такої справи, як розкрутка Instagram, потрібно добре знати ті методи, які можуть використовуватися для цього, і вибирати з них найбільш дієві.

Ми поговоримо про те, як самостійно розкрутити свій аккаунт і наскільки ефективна така розкрутка, а потім розглянемо і платні способи просування.

Це важливо знати кожному, хто хоче зрозуміти, як розкрутити інстаграм самостійно і безкоштовно: покрокова інструкція 2018 допоможе зробити все послідовно і правильно, а значить – досягти успіху.

Розкрутка Інстаграм безкоштовно: базові способи
Просування в інстаграм самостійно найкраще почати з тих дійсно безкоштовних дій, про які найчастіше забувають. І зовсім даремно, так як просування в інстаграм безкоштовно або навіть платно не працюватиме до тих пір, поки ви не зробите наступне:

Визначення своєї цільової аудиторії.
Складання контент-плану.
Подача якісного контенту.
Безкоштовна розкрутка інстаграм передбачає, що потрібно робити все крок за кроком: для початку вам потрібно буде завести собі профіль, а далі – публікувати цікаві фотографії з цікавими підписами, які будуть привертати увагу саме вашої цільової аудиторії.

Тому в інструкції просування найперший пункт пропонує відповісти на питання: яких людей ми хочемо привернути; що таким людям буде цікаво; а значить, що потрібно публікувати для отримання їхньої уваги.

Скласти план публікацій і дотримуватися його, регулярно додаючи якісні та красиві зображення – це перша відповідь на питання, як самостійно просувати інстаграм. Це не зажадає ніяких грошових витрат, однак знадобиться багато творчості, фантазії і розуміння того, що цікаво вашим потенційним передплатникам.

Додаткові способи безкоштовного піару інстаграма
Розкрутка аккаунта в інстаграм передбачає, що про вашому профілі в цьому сервісі має дізнатися якомога більше людей. З цією метою застосовуються такі нехитрі способи.

Массфолловінг. Ви підписуєтеся на безліч інших людей в надії, що вони також підпишуться на вас.
Масслайкінг. Те ж саме, тільки замість підписки ви ставите «Подобається» іншим користувачам цієї популярної мережі.
Накрутка передплатників і лайків. Відрізняється від наведених вище методів тим, що в даному випадку не ви підписуєтеся на кого-то і ставите їм «Подобається», а інші люди роблять це з вашим аккаунтом і записами в ньому.

Для того щоб розкрутити сторінку в інстаграм подібними методами, в більшості випадків використовуються програми. Всього за пару днів вони можуть підписати ваш профіль на тисячі людей і поставити тисячі лайків від вашого імені, а також додати вам кілька сотень передплатників. Однак безкоштовний піар інстаграма такими методами ніяк не можна назвати ефективним, і наша інструкція не радить ними користуватися! І ось чому.

Мізерно малий відсоток вашої істинної ЦА серед тих, хто може звернути на вас увагу через ваших лайків і підписок. А між тим, просування бізнесу, наприклад, інтернет-магазину, передбачає тільки залучення потрібної аудиторії.
Багато передплатники, які накручуються програмами – це відверті боти і фейки.
Вашу швидку накрутку передплатників може помітити адміністрація мережі і забанити вашу сторінку.
Головний мінус в тому, що з тисячі людей, залучених таким чином, може не знайтися жодного, якого дійсно було б цікаво вашу творчість, ваша фірма або ваш продукт. Тому самостійна розкрутка в інстаграме такими способами не рекомендується.

Однак ситуація змінюється, якщо ви не використовуєте роботів, які накручують в вашу базу всіх підряд, а підписуєтеся і лайкать сторінки тих людей, яким в силу їх професії або хобі має бути цікаво те, що ви намагаєтеся просунути. У цій ситуації ефект від розкрутки може бути цілком помітний.

Xештеги
Як пропіарити інстаграм за допомогою хештегів? Досить просто ставити їх для кожної вашої запису. Це дозволить швидко знайти вас людям, які переглядають записи за схожою тематикою. Наприклад, хештеги #життя, #київ, #місто. Хештеги для просування в Instagram – це хороший спосіб пропіарити себе і залучити саме цільових передплатників, витративши якісь кілька секунд.

При цьому, використовуючи хештеги, завжди пам’ятаємо, яка тематика нашої сторінки. Наприклад, якщо тематика автомобільна, то хештеги типу #життя, #київ, #місто будуть залучати до нас нецільової трафік, тому їх не використовуємо.

Взаімопіар
Взаімопіар – це хороший варіант того, як розкрутити інстаграм з нуля. Ви знаходите власника сторінки цієї мережі, який буде публікувати ваші записи і давати посилання на вас, ви натомість робите те ж саме.

Взаімопіар ефективний при дотриманні наступного умов:

Вас піарить людина, що вже має безліч передплатників.
Серед них високий відсоток вашої ЦА.
Людина, яка вас піарить, не є вашим прямим конкурентом, але пропонує щось, суміжне з вашими товарами та послугами (якщо ваш інстаграм потрібен для просування бізнесу).
Платні способи просування в інстаграм
Так як просунути інстаграм самостійно і безкоштовно вдається в результаті не всім, то власники багатьох профілів замислюються над тим, як розкрутити акаунт в інстаграм за гроші.

Які тут можна дати поради?

Відразу зауважимо, що ви знайдете багато пропозицій про те, щоб вас піарили за гроші тими способами, якими ви і самі можете провести піар Інстаграма безкоштовно з нуля: той же масслайкінг або накрутка передплатників. Не варто за це платити і отримувати негативний результат.

Однак є більш ефективні способи швидко розкрутити інстаграм.

Розміщення реклами на профільних сторінках. Якщо ви пропонуєте корм для кішок, то реклама на сторінці, на яку підписані сто тисяч любителів кішок, приверне вам саме цільовий трафік.
Просування через рекламний кабінет даної мережі – це ще один хороший спосіб, як просувати свій аккаунт в Instagram. Витративши не такі великі гроші, ви зможете самостійно розкрутити свою сторінку.
Приступаючи до такого варіанту просування, потрібно враховувати, що воно відбувається з використанням рекламного кабінету Facebook. Створення там грамотної рекламної кампанії є непростою справою, особливо для новачка. Буде потрібно розібратися з видами таких кампаній, їх цілями і способами впливу. Щоб отримати хороший результат, бажано або звернутися до фахівців, які детально розібратися в цьому питанні.

Якщо ваша мета – швидке і ефективне просування Instagram без великих витрат, то корисно витратити трохи часу і покроково розібратися з тим, що значить просувати в Інстаграмі, які передплатники вам потрібні, де їх знайти і чим зацікавити. Це дозволить вам зрозуміти, як самому розкрутити Instagram конкретно у вашому випадку, так як кожен випадок унікальний. Якість контенту і грамотний вибір цільової аудиторії, плюс використання хештегів і взаімопіар, допоможуть якісно пропіарити ваш аккаунт самому.