Терміни у ВЕБІ:Політика конфіденційності

Матеріал з Терміни у вебі
Перейти до: навігація, пошук

Оскільки ми вважаємо, що вам не потрібно надавати особисту інформацію, щоб брати участь у вільному русі, ви можете:

Читайте, редагуйте чи використовуйте будь-який сайт Wikimedia, не реєструючи обліковий запис. Зареєструйте обліковий запис, не вказавши адресу електронної пошти чи справжнє ім'я. Оскільки ми хочемо зрозуміти, як використовуються Вікімедіа Сайти, щоб ми могли зробити їх кращими для вас, ми збираємо певну інформацію, коли:


Зареєструйте обліковий запис або оновіть свою сторінку користувача. Використовуйте Вікімедіа Сайти. Надішліть нам електронні листи або бере участь у опитуванні або дайте відгуки. Ми прагнемо:

Описуючи, як ваша інформація може використовуватися або надаватися в цій Політиці конфіденційності. Використовуючи розумні заходи, щоб зберегти вашу інформацію. Ніколи не продавайте свою інформацію та не передавайте її третім особам у маркетингових цілях. Лише передача вашої інформації в обмежених обставинах, наприклад, для покращення сайтів Wikimedia, для дотримання закону або для захисту вас та інших. Збереження ваших даних в найкоротший термін, що відповідає підтримці, розумінні та вдосконаленню сайтів Wikimedia, а також нашим зобов'язанням за законом