ЩО ТАКЕ БІЛЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ?

ЩО ТАКЕ БІЛЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ?

У сучасному світі стрімкого розвитку технологій вибір підрядника грає чимало важливу роль. Один підрядник пропонує піднімати вас в топ-3 за три місяці за допомогою закупівлі посилань, інший каже комбінувати закупівлю посилань і унікальний контент, третій каже, що закупівля посилань веде в бан і найкраще використовувати «біле» просування сайту.

Так що ж це значить «біла» технологія просування? По-перше, будь-яке просування апріорі націлене на результат в топ видачі пошукових систем. По-друге, безпека – ви впливаєте на просуванні вашого ресурсу тільки за допомогою таких важелів просування як:

– наповнення вашого сайту унікальним контентом і додавання в кожну статтю ключових слів. В першу чергу це дозволить вам краще індексуватися пошуковими системами і підніматися поступово на перші рядки пошукових запитів.

– створення оптимальної для використання структури сайту. Головне завдання сайту – це звичайно ж використання і безпосередній контакт з людиною, тому що простіше і компактніше структура сайту, тим краще.

– адаптація вашого сайту відповідно запитів пошукових систем (установка спеціальних seo-модулів, усунення битих посилань, установка robots.txt, усунення помилок в коді сайту і т.п.)

Які переваги «білої» оптимізації? Потенційний користувач, потрапляючи до вас на сайт, відчуває себе максимально комфортно. При індексації та ранжирування вашого сайту ви можете бути впевнені в тому, що не виникне ніяких проблем. Ризик потрапити в бан зменшується до самого мінімуму, так як при використанні посилань – зростає в рази.

Чому більшість підприємців вибирає саме варіант «чорного» просування? Тому що це менш витратна просування, яке за допомогою посилань накручує відвідування на сайт і піднімають його в топ за період короткого часу – в середньому три місяці. Але ви повинні розуміти, що таке просування мають більше ризиків ніж переваг. Ви перебуваєте в топі до тих пір, поки платите за кількість посилань. Спочатку ви різко піднімаєтеся в топі, а потім після того, як перестали закуповувати посилання – різко опускаетесь вниз. В такому випадку сайт потрапляє під санкції і виключається з індексу. І знову потрібно створювати новий сайт.

Тому перш приступати до просування вашого ресурсу, потрібно зважити всі за і проти і лише тоді вибирати, що краще для вашого сайту – довгострокова перспектива або короткочасна.