SEO Книги, або як прокачати Сеошніка

SEO Книги, або як прокачати Сеошніка

У статті «SEO Книги, або як прокачати Сеошніку» розглянуті всіма визнані джерела теоретичних знань в області пошукового просування сайтів та інтернет маркетингу. Автори книг широко відомі серед оптимізаторів своїми досягненнями. Всі наведені видання поширюються безкоштовно! Якщо ви вважаєте за цей матеріал корисним, то не забудьте поділитися ним зі своїми друзями.

Настав час, коли фахівцеві з просування сайтів дуже важливо мати хороший багаж знань не тільки в області SEO, але і в області аналітики, юзабіліті, копірайтингу і маркетингу. Давно канули в Лету часи, коли можна було вивести сайт в ТОП тільки купуючи пачками зворотні посилання на біржах. Сьогодні, щоб розробити успішну стратегію якісного просування сайту необхідно набагато більше. Потрібно розбиратися в принципах створення якісного і корисного контенту, вміти аналізувати конкурентів, розуміти принципи взаємодії відвідувача з сайтом, щоб зацікавити потенційного клієнта в своєму продукті.

SEO не стоїть на місці
Звичайно ж наука про пошуковому просуванні сайтів не стоїть на місці, і цього в основному сприяють все більш часті оновлення пошукових алгоритмів, і боротьба пошукових систем з неякісними сайтами. Ось саме з цих причин неможливо написати єдину авторитетну енциклопедію, якої б керувався seo специалист при просуванні сайтів. Вимоги пошукових систем постійно оновлюються, і, відповідно, оновлюються принципи пошукового просування сайтів.

Безперечно, пошукова оптимізація сайтів, – це наука. А в будь-якій науці є теорія і практика. Звичайно ж у кожного практикуючого СЕО фахівця є свої напрацювання, засновані на ряді проведених експериментів. Крім того, кожен проект індивідуальний, і стратегія просування сайтів, навіть якщо вони знаходяться в одній бізнес ніші, різна. Але без теорії не було б і успішної практики. Чи не так?

Далі пропоную вам підбірку найбільш популярних електронних видань з пошукової оптимізації та просування сайтів. Всі автори безумовно відмінно викладають теоретичні знання в цих книгах. Але пам’ятайте про те, що SEO в кожному випадку індивідуально. Ви можете використовувати отримані в цій літературі рекомендації, але повинні перш за все розуміти, чому ви це робите. У пошуковому просуванні не може бути перфекціонізму, оскільки навіть найменші невраховані деталі, при їх достатньому накопиченні, серйозно можуть вплинути на позиції видачі по ключових запитах.

Бібліотека SEO книг
1) Бібліотека відомого агенства Ingate: Перейти.

У ній зібрано дуже багато свіжої інформації по SEO, SMM, контекстній рекламі, аналітиці, управління репутацією в мережі, маркетингу та ін.

2) Ігор Ашманов, Андрій Іванов – Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах. Завантажити.

Видання 2011 року. Хоча там багато вже і застаріло, але основи просування, викладені в книзі, залишаються актуальними і донині.

3) Ефективне просування сайтів. Завантажити.

Книга написана у вигляді керівництва Михайлом Райцин (керівником Міралінкс)
і Олексієм Куракова (керівником GoGetLinks).

4) Іванов І.І. – SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я. Тритомне видання у вигляді енциклопедії, написане групою автором під редакцією Іванова І.І .. Книга містить статті авторів SEO блогів і активних учасників форуму SBUP. Розбита на три томи:

«SEO: Пошукова оптимізація від А до Я» – Основи. Завантажити I тому.

«SEO: Пошукова оптимізація від А до Я» – Середній рівень. Завантажити II тому.

«SEO: Пошукова оптимізація від А до Я» – Просунутий рівень. Завантажити III тому.

Інформація в підручниках регулярно оновлюється. Свіжу версію можна завжди скачати на форумі SBUP.

SEO Мистецтво розкрутки сайтів. Автори: Ерік Енж, Стефан Спенсер, Ренд Фишкин, Джессі Стрікчіола. Цю книгу відносять до розряду найкращих мінлива по оптимізації і просуванню сайтів.