Розкрутка і Просування Сайтів в Топ Рейтингів Безкоштовно

Розкрутка і Просування Сайтів в Топ Рейтингів Безкоштовно

Ви коли-небудь думали про безкоштовну розкручування і просування свого сайту в топ рейтингів по пошуковим запитам? Чи є взагалі безкоштовна розкрутка і просування веб-сайтів навіть можливої? Так, незважаючи на загальну комерціалізацію, це все ще можна зробити!

У наші дні, ваш новий сайт може зібрати величезну кількість трафіку в найкоротші терміни, завдяки безкоштовному його просуванню і розкрутці. Ви просто повинні знати, як і що робити.

Якщо у вас є свій веб-сайт готовий до роботи, необхідно звернути найпильнішу увагу на розкрутку і просування вашого сайту в топ рейтингів за ключовими пошуковими запитами, релевантних тематиці вашого сайту. Зрештою, це так само просто, як створення реального магазину або офісу – ви повинні дати людям знати, що ви є і відкриті для бізнесу! В першу чергу, ви, безумовно, захочете, щоб сайт був проіндексований в більшості пошукових систем Інтернету.

Цей процес займає від кількох тижнів до кількох місяців – так що починайте його раніше, а самі, тим часом, використовуйте інші інструменти, щоб почати безкоштовну розкрутку і просування свого онлайн ресурсу. За допомогою розкрученого веб-сайту ви можете отримати безперервний потік відвідувачів, які дадуть вам можливість піднятися в топ рейтингів пошукових систем і почати заробляти гроші!

Можливо, вам підійде спосіб автоматичного розкручування, який можна використовувати, клікнувши по банеру або перейшовши за посиланням нижче. Не знаєте як розкрутити сайт? Традиційні методи розкрутки не приносять швидкого результату? Вам потрібні відвідування? Ви хочете бути першими в рейтингах?

1. Додайте ваш сайт на індексацію в пошукові системи

Якщо ви вирішите взятися за безкоштовне просування і розкручування свого сайту, ви повинні з’ясувати, які пошукові системи вважаються основними, ключовими пошуковими системами Інтернету і додати свій сайт для індексування в них. До таких систем відносяться, в першу чергу, такі як Google, Яндекс, Bing та багато, багато інших. Цей метод безкоштовної розкрутки та просування сайту простий і легкий, але ефективний та забере у вас не так вже й багато часу. Нижче ви знайдете посилання на деякі пошукові системи:

Яндекс
Google
Rambler
Mail
Перераховані вище пошукові системи є основними в Рунеті, крім того, нижче перераховані деякі другорядні вітчизняні пошуковики.

Aport
Gogo
Nigma
Tagoo
Turtle
Зарубіжні пошукові системи:

Bing
Примітка: Перед додаванням вашого сайту в різні пошуковики, щоб у вас з’явилося більше шансів бути індексованих в найбільш важливих системах, піддайте свій сайт якісної пошукової оптимізації (SEO).

2. Беріть участь в форумах

Форуми є дуже ефективним інструментом безкоштовної розкрутки та просування сайтів, вони також є прекрасним місцем для дискусії на різні теми. Форуми створені для того, щоб люди висловлювали свою думку з різних питань, тому вони прекрасно підходять для безкоштовного просування і розкрутки веб-сайтів.

Головне, що вам необхідно робити, це наступне: зареєструватися на форумах, бути активним, регулярно брати участь в обговореннях і не боятися нагадувати людям про свій сайт в кожному коментарі або статті, які ви робите. Це відмінний спосіб для залучення відвідувачів і висунення в топ рейтингів. Про секрети розкрутки і просування сайтів за допомогою форумів читайте в статті “Секрети розкрутки і просування сайту через форуми”, розміщеної в цьому ж розділі.

3. Пишіть прес-релізи

Слово “прес-реліз” може асоціюватися у вас зі ЗМІ, телебаченням і радіо, але це також ще один ефективний спосіб реклами вашого сайту і бізнесу! Насправді це ще один безкоштовний спосіб розкрутки і просування сайту, який можна використовувати в будь-який час. Загалом, ви створюєте коротке повідомлення на один або два абзаци і розміщуєте його.

Ви можете відправити його своїм друзям, колегам, в Інтернет журнали, газети та інші засоби масової інформації – якщо ваше повідомлення цікаво, то трафік прийде до вас швидко. Якщо ви не знаєте, де знайти місце для розміщення вашого прес-релізу або, як правильно скласти останній, в Інтернеті ви можете знайти статті та блоги, які докладно пояснюють це. Ви не повірите, як насправді проста і ефективна ця стратегія може бути.

4. Беріть участь в соціальних мережах Інтернету

Це дуже просто і може доставити вам навіть задоволення! Безкоштовне просування і розкрутка сайту означають, що вам потрібно дружити з іншими людьми, які користуються Інтернетом. Соціальні мережі – це місце, де соціальний маркетинг може зіграти величезну роль в просуванні вашого бізнесу. Брати участь в таких соціальних мережах, як Facebook, Однокласники, Twitter, Google+ та ін. – це не тільки гра, мова йде про комунікації з людьми, особливо з тими з них, яких ви вже знаєте і спілкувалися раніше.

Як звернутись іншими на форумах, знаходите і заводите собі друзів в соціальних мережах, коментуйте повідомлення, знайдіть час, щоб створити професійний профіль на LinkedIn. Це відмінний безкоштовний метод для вступу в контакт з іншими професіоналами і презентації вашого сайту перед ними. Налагоджувати контакти і ніколи не відмовляйте на запит щодо обміну посиланнями.

5. Розкрутка і просування статтями

Після розкрутки за допомогою ведення своїх блогів, це, можливо, друга за важливістю, дивно ефективна стратегія для безкоштовного просування і розкрутки вашого сайту. Наприклад, припустимо, що ваш веб-сайт про подорожі, а ви керуєте роботою туристичного агентства. Напишіть, наприклад, статтю про те, які заходи безпеки слід вжити під час подорожі, що взяти, коли ви подорожуєте або про популярних для подорожі місцях в світі.

Ваша стаття може бути про що завгодно, пов’язаному з подорожами. В останньому абзаці статті ви обов’язково повинні вказати ваш сайт в якості ресурсу для отримання додаткової інформації на цю тему. Розміщувати такі статті можна як на платних, так і безкоштовних майданчиках.

6. Рекламуйте ваш сайт скрізь, де можливо, щоб весь світ дізнався про нього

Існує кілька способів досягти цього. Мати завжди при собі візитні картки з контактною інформацією (в тому числі, з адресою вашого бізнесу і веб-сайту) і роздавайте їх людям, яких ви знаєте і тим, яких ви зустрічаєте. Кожен раз, коли ви посилаєте комусь електронного листа, переконайтеся, що ваше ім’я, телефон, адреса електронної пошти та веб-сайту, включені в ваш електронний підпис. Коли люди запитують, чим ви займаєтеся, не соромтеся – скажіть їм і вручите одну зі своїх візитних карток.

7. Використовуйте банерну рекламу

Дізнайтеся, як створити банер для вашого сайту і розкажіть іншим веб-майстрам, з якими ви зустрічаєтеся на форумах, соціальних мережах і т.д., як вони можуть зробити те ж саме для свого сайту. Потім обміняйтеся банерами і розташуйте на своїх сайтах!

8. Реєструйтеся в якісних каталогах сайтів

Хоча в даний час цей метод значно втратив в “вазі”, тим не менш, реєстрація вашого сайту в якісних модерується каталогах з хорошим рейтингом (їх ще називають “білими” каталогами), піде на користь. Детально питання розкрутки і просування сайтів за допомогою реєстрації в каталогах розглянуто в статті “Оновлюваний список білих каталогів сайтів”, розміщеної в цьому ж розділі.

9. Постійно займайтеся самонавчанням

Так, ви дійсно повинні продовжувати вивчати останні маркетингові поради і методи. Хочете, вірте, хочете – ні, але в Інтернеті існує безліч безкоштовних онлайн навчальних курсів по Інтернет-маркетингу. Багато людей готові дати вам можливість зареєструватися безкоштовно для участі у вебінарі, в надії, що ви приєднаєтеся до їх бізнесу або купіть їх продукт, але ви все одно можете дізнатися багато корисної інформації, відвідуючи безкоштовні курси і семінари, навіть якщо ви на цьому припиніть своє участь.

Ви не тільки отримаєте покрокове навчання на цих сайтах, ви також станете частиною групи людей, які прагнуть підтримувати один одного в різних онлайн бізнесах. Переконайтеся, що ви скористалися ще одним безкоштовним інструментом розкрутки і просування сайту – підписка на інформаційні бюлетені.

Отже, чому б і не спробувати? Коли ви створюєте сайт, вам не потрібно нічого платити, щоб безкоштовно розкручувати і просувати його. Ви просто повинні бути готові виконати деякі базові дії, щоб почати роботу, навчати себе, просувати і розкручувати свій сайт. Так що, така річ, як безкоштовна розкрутка і просування сайтів в топ рейтингів по пошуковим запитам, існує!