ПІДТРИМКА САЙТІВ

ПІДТРИМКА САЙТІВ

Запуск сайту – лише перший крок на шляху до успішного бізнесу в мережі.

Щоб вкладені в веб-проект інвестиції окупилися, і сайт став джерелом стабільного прибутку, необхідно регулярно займатися його розвитком. Підтримка сайту – важлива складова цього процесу, що включає в себе комплекс дій, спрямованих на обслуговування всіх потреб веб-проекту.

ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТУ ДАЄ:

 • Контроль стабільності роботи вашого сайту
 • Своєчасне оновлення сайту
 • Професійне і комплексне обслуговування сайту
 • Висновок проекту на новий рівень

ПЕРЕВАГИ ПІДТРИМКИ САЙТУ:
Не завжди достатньо призначити відповідальним за сайт системного адміністратора компанії або секретаря. Як показує досвід показує, що вони не завжди виконують покладені на них додаткові обов’язки. Не хочете шукати додаткового співробітника? Ми ж пропонуємо рішення проблеми найпростішим і вигідним шляхом – звернутися за послугою підтримки в нашу компанію. Тим самим ви збережете багато часу і заощадите чималі кошти.

 1. Виділений менеджер проекту,
  який курирує весь цикл розробки
 2. Відсутність необхідності
  наймання додаткового співробітника в штат і виплачувати йому зарплату
 3. Інформація на сайті
  завжди знаходиться в актуальному стані
 4. сайт привабливий
  для пошукових систем, що дозволяє збільшити його релевантність в пошуковій видачі

 

СКЛАДОВІ ЕФЕКТИВНОЇ ПІДТРИМКИ САЙТУ

1 Технічна підтримка сайтів
Обслуговування сайту включає контроль стабільності функціонування сайту, забезпечуючи його від зломів, вірусів і тривалих збоїв. Також наші програмісти за бажанням клієнта підключають нові модулі, а також додають нові розділи і сторінки на сайт. Служба підтримки сайтів дозволяє своєчасно реагувати на зміни пошукових алгоритмів, вносити необхідні зміни для поліпшення індексації веб-проекту, завдяки чому підтримується хороша видимість сайту в Google і Яндекс

2 Графічна підтримка
Обслуговування сайтів включає в себе комплекс роботи з графічним наповненням сайту. Це можуть бути як дрібні зміни в дизайні сторінок, так і розробка банерів, нових кнопок, іконок, шрифтів, або підбір нових візуальних матеріалів для каталогу, блогу, новин сайту. Крім цього, на вимогу клієнта наші фахівці можуть розробити ілюстрації для сайту, а також глобальний редизайн веб-проекту.

3 Оновлення сайту
Написання нових текстів, публікація статей, фотографій, відео-матеріалів – все це входить в супровід сайту. Ведення корпоративного блогу компанії також відноситься до даного типу послуги. Навіть в тому випадку, якщо рід вашої діяльності не має на увазі яскраво-виражену динаміку змін, необхідна професійна подержка веб-сайту. Тому потрібно коригувати і доповнювати існуючий на сайті контент, а інакше може скластися враження, що проект заморожений і ніхто їм не займається.

ЩО ВПЛИВАЄ НА ВАРТІСТЬ ПІДТРИМКИ САЙТУ

 • ЧАС, задіяних фахівців з НА ПІДТРИМКУ І ОНОВЛЕННЯ САЙТУ
 • ОБСЯГ ВНЕСЕНИХ ЗМІН
 • Складність впроваджувати технології
 • ПЕРІОДИЧНІСТЬ ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Рекомендуємо прочитати: Визначення SEO. Що означає «просування і пошукова оптимізація веб-сайтів»?