Особливості розробки сайтів і ведення інтернет-ресурсів

Особливості розробки сайтів і ведення інтернет-ресурсів

В даний час, в умовах жорсткої конкуренції, підприємцям доводиться шукати нові методи і технології для залучення уваги до себе, свого товару чи послуги.

Представлений в інтернеті сайт, на якому буде викладена вичерпна інформація про компанію, – це найкраща реклама вашої діяльності.

Розробка сайту під ключ допоможе просунути послуги або товари, при цьому не віднявши багато грошових ресурсів, сил і часу.

Мотивація для замовлення сайту

У жорстокому світі постійного суперництва, щосекундного протиборства і нерівного змагання, для того щоб утриматися на ринку, просто необхідно вживати екстрених заходів по просуванню товару, послуг, іміджу компанії. Так як більшість споживачів перейшло в інтернет, підприємці змушені робити такий же крок. Замовити сайт у професійних розробників – це можливість не відстати від конкурентів, зберегти базу клієнтів і поповнити її новими споживачами. Ресурс може виконувати відразу кілька цілей – ознайомити клієнта з послугами компанії, мотивувати їх на покупку, залучити споживачів з даного сегмента в інтернеті, продати товар або послугу. Якщо не створювати сайт, підприємець бере на себе втрату аудиторії, а також неминуче скорочення ефективності бізнесу.

Як правильно створювати сайт

Для того щоб про вашу компанію дізналося якомога більше людей, потрібно її правильно розрекламувати. З першим, ніж потрібно визначитися – яким чином ви хочете створити сайт. Є три варіанти, за підсумками яких буде реалізована розробка веб сайтів.

Розробити все своїми силами

В цьому випадку вам доведеться вивчити з нуля всі необхідні технології для створення початкового коду, що зробити буде дуже нелегко, якщо ви новачок. Далі робота з дизайнером, який виконає шаблон. Згодом йде прив’язка до реалізованої програмної базі. Остаточним етапом є покупка хостингу і розміщення сайту в мережі. За умови позитивного процесу, це буде унікальне виконання з досить високим ступенем захисту і повною незалежністю. Однак досить багато часу необхідно витратити на вивчення матеріалів, потрібних в цій справі, і на відтворення здобутих знань у створеному творінні. Цей варіант підходить для людей, які хочуть удосконалюватися в своїх знаннях, багатогранно розвиватися в різних областях і випробувати свої сили в веб-програмуванні. З цього етапу починається зародження нової хвилі програмістів, які, навчившись і «напрактикувавшись» один раз, згодом використовують свою шаблонну платформу в інших побудовах, тільки вже на платній основі. Замовити інтернет сайт можна і у них. Але це буде більше «кустарна» робота, ніж сайт від професіоналів. Адже на вивченні даної галузі у фахівців йде не один рік часу, а практика обчислюється не десятком реалізованих проектів.

Використовувати готову основну платформу

Зрозуміло, що пізнавання мов програмування може затягнутися на тривалий період. І не факт, що операція пройде успішно, тому є сенс застосувати заготовлену базу іншого виконавця. При цьому береться готовий проект, встановлюється на місцевому сервері і починається наповнення його структури. Це може бути каталог товарів, що продаються з відповідними тематичними фотографіями, описами і якостями, технічні характеристики, якщо розмова ведеться про механізми, інформацію про певні акціях, якщо такі передбачені, а також рекламні заклики до покупки даного продукту. Після того, як сайт локально готовий, дії реалізуються за першою схемою – покупка сервера і домена. Потім реалізований сайт переноситься на реальний сервер, усуваються виникають в процесі неполадки і ресурс готовий.

Перевагами даного методу є такі чинники:

сайт можна зробити за два-три дні;
величезну кількість готових шаблонів;
можливість самостійно реалізувати свої задумки.
Все-таки присутні і недоліки.

Гарантія повної надійності відсутня, так як база не унікальна і є відкритою, тому хакерам легко вивчити підходи до неї, виявити слабкі місця і зламати. Обов’язкові оновлення безпеки, хоча і після цього немає впевненості, що веб-злочинці не знайдуть способу нашкодити вашому «дітищу». Розробники антивірусних систем просто не встигають за піратськими компаніями, тому готовий шаблонний сайт украй уразливий для злому.
Часті оновлення готових платформ заважають роботі сайтів, що базуються на них. Зміни можуть бути настільки кардинальними, що змінюються початкові шаблони і потім доводиться довго приводити в порядок ресурс і переводити на нову версію свою систему.
Якщо скористатися безкоштовною версією платформи, при збої у функціонуванні вам доведеться розбиратися самим, так як технічна підтримка в даному випадку не передбачена.
Як і слід було очікувати, за хорошу якість бази треба платити. Більшість готових шаблонів досить дорого коштують, а це не всім по кишені. При тому платити найчастіше за це потрібно регулярно: раз на рік.
Для добротного сайту належить вибрати якісний сервер, а на цьому терені є величезна кількість шахраїв.
Набір модулів, що втілює в життя певні варіанти дизайну, які використовують більшість підприємств в різних сферах діяльності, і дизайн однакові для всіх, тому унікальне оформлення ресурсу буде недоступно. Деякі пункти базового функціоналу обов’язкові до установки, інші можуть доповнюватися в залежності від опцій, передбачених сайтом, проте «своє» в шаблон не додав.

Створення сайтів за допомогою SAAS-сервісу

На ринку це нововведення з’явилося не так давно, але все ж активно витісняє попередні дві версії. Це велика підмога в області розробок. Тут все просто – проходите реєстрацію в обраному вами сервісі, вписуєте домен, підбираєте шаблон, додаєте послуги або товари і чекаєте нових покупців. Переваги і недоліки цього варіанту:

не володіючи спеціальними професійними даними сайт можна виготовити за два-три дні;
безпеку підтримується на найвищому рівні;
технічна підтримка надається співробітниками сервісу, на відміну від застосування безкоштовних платформ.
Зрозуміло, є і серйозний недолік:

не вийде замовити сайт дешево – SAAS-сервіси вимагають високі суми для просування, створення ресурсів;
часто безпеку сервісу страждає;
ви не є повноцінним власником сайту, так як він знаходиться у володінні сервісу.

Який варіант вигідніший? Може краще звернутися до професіоналів?

Всі три перераховані види мають право на життя. Якому послідувати вибору – вирішувати вам. Або ви будете розвиватися в своїх знаннях на території програмування, або підете обрання більш второваною дороги, або довіритесь експертам і майстрам своєї справи. Ваша дилема вирішувана. Різноманіття фірм і сервісів, готових допомогти в починанні безліч. Як бачите, кожен з перерахованих вище варіантів має свої недоліки, проте є інший вихід, який має більш високий ККД. Найвигідніше замовити розробку сайту у молодої, але досвідченої і надійної компанії, такий як веб-студія «ВЕНВЕБ». Розробка сайтів нашими силами стає не тільки зручною функцією, але і категоричній – в результаті до вас у власність переходить сайт, створений за вашим вимогам. Тут не потрібно мати певні знання в області програмування, витрачати час на їх вивчення, вирішувати проблеми зі створенням шаблонів – можна просто замовити сайт під ключ у веб-студії «ВЕНВЕБ» і користуватися на всі 100% плодами праці професійних розробників.

Як правильно просувати сайт?

Пропонований сайт повинен бути корисний кінцевому відвідувачеві і наповнений належними і відповідними матеріалами на обрану тему. Бажано додати унікальні картинки, добре виконані графіки, відео-та аудіо-фрагменти, електронну базу інформації. Ці прості методи допомагають привернути увагу користувачів. Посилання на ваш сайт, розташовані в групах соціальних мереж, допомагають привести покупців зі сторонніх ресурсів. Напрацювавши клієнтську базу, можна запропонувати деякі платні послуги у вигляді навчальних дисків і аудіокниг, розробивши при цьому систему замовлень і оплати. Замовити сайт (Київ) можна без проблем – звертайтеся до менеджерів компанії «ВЕНВЕБ», щоб обговорити всі подробиці, деталі.

Що пропонує студія «ВЕНВЕБ»?

Компанія «ВЕНВЕБ» пропонує не тільки послугу створення сайтів, а й додаткові функції по даному напрямку. конкретніше:

оновлення сайту – додавання свіжого контенту, який відповідає сучасним вимогам пошукових систем;
підтримка ресурсу – досвідчений адміністратор буде постійно стежити за сайтом, вчасно додаючи інформацію, реєструючи трафік, не даючи шкідливим програмам потрапити в технічну частину ресурсу;
обслуговування – пакет послуг, спрямований на оновлення всіх складових частин ресурсу;
доробка – виправлення помилок інших програмістів, поліпшення ресурсу за бажанням клієнта.

Довірте долю свого сайту професіоналам, звертайтеся в веб-студію «ВЕНВЕБ»!