Навіщо потрібен веб-сайт?

Навіщо потрібен веб-сайт?

1. Детальна інформація про вашу компанію
Веб-сайт – це місце, де можна опублікувати детальну інформацію про компанію, послуги, умови замовлення та виконання послуг, контактах і реквізити.

Сайт інформує ваших клієнтів круглий рік і вночі і вдень.

Посилання на сайт можна вказати в візитках, в розмові, в рекламних матеріалах, у різних довідниках, каталогах і пошукових системах.

На сайті легко публікувати інформацію, яку неможливо розмістити ні в жодному іншому вигляді традиційної реклами.

Змінювати інформацію на сайті дуже просто. І при цьому не потрібно макетировать новий буклет, віддавати його в друкарню і розсилати клієнтам.

2. Залучення клієнтів
Веб-сайт – це інструмент, за допомогою якого можна залучити потенційних клієнтів і спростити початковий процес замовлення ваших послуг.

Потенційні клієнти за допомогою каталогів і пошукових систем за ключовими словами знайдуть сайт, ознайомляться з послугами та умовами і можуть захотіти стати вашими клієнтами.

Відвідувачам буде нескладно заповнити на сайті спеціальну форму-заявку і вказати в ній свої реквізити і побажання щодо послуги. Форма-заявка автоматично перешле по електронній пошті відповідальному менеджеру для обробки, узгодження і виконання.

3. Рівень обслуговування клієнтів
Веб-сайт – це інструмент для роботи з існуючими клієнтами. З його допомогою можна надавати клієнтам, які мають доступ в Інтернет, різну інформацію. Як про нові послуги, так і про ефективність існуючих послуг.

На сайті можна створити спеціальний розділ «питання і відповіді», де будуть зібрані найбільш поширені запитання клієнтів і кваліфіковані відповіді на них.

4. Обмін інформацією
Веб-сайт – це інструмент, що допомагає в роботі співробітникам і керівникам фірми.

Якщо розмістити на сайті документи, завдання, звіти та іншу інформацію, то керівники компанії отримають можливість доступу до необхідної інформації з будь-якої точки світу, де є комп’ютер і підключення в Інтернет. А співробітники, що знаходяться в різних офісах, отримають доступ до загальної корпоративної інформації.

Природно, що доступ до інформації повинен контролюватися і управлятися за допомогою спеціальної системи контролю прав.

5. Ваш імідж
Веб-сайт – працює на ваш імідж. Наявність веб-сайту свідчить про технічну просунутості компанії та відповідність вимогам часу.

Ви згодні з одним з цих пунктів?

Тоді вперед!

Замовте сайт прямо зараз!