Малий бізнес і сайт

Малий бізнес і сайт

Як сайт може допомогти малому бізнесу. Чи можна за допомогою сайту розвинути малий бізнес. Чому для малого бізнесу доцільно виготовити сайт. З чого почати ведення малого бізнесу за допомогою сайту.

Веб-студія “ВЕНВЕБVENWEB ” спеціалізується на створенні сайтів для успішного ведення різних видів бізнесу (бізнес-сайтів), а також на редизайну бізнес-сайтів. У коло наших професійних інтересів входить все, що пов’язано з просуванням товарів і послуг за допомогою Інтернет.

Під бізнес-сайтом веб-студія “ВЕНВЕБ – VENWEB” має на увазі сайт, призначений для отримання прибутку його власником за рахунок залучення потенційних клієнтів з конкретної цільової аудиторії.

Навряд чи хто буде заперечувати твердження, що реклама – двигун торгівлі. Але реклама буває різною: привабливою і неприємною, розумною і дратівливою, дорогий і дешевше.

Якщо великі фірми можуть дозволити собі проводити рекламні акції вартістю в багато сотень тисяч доларів (телебачення, радіо, газети, спеціалізовані журнали, презентації і т.п.), то у фірм малого і середнього бізнесу можливості скромніше.

Якщо великі фірми можуть дозволити собі проводити рекламні акції з віддачею результатів реклами в перспективі, то фірми малого і середнього бізнесу потребують негайних результатах реклами.

Веб-студія “ВЕНВЕБ – VENWEB” працює з будь-якими замовниками. Але найбільше задоволення ми отримуємо від створення бізнес-сайтів для підприємств малого та середнього бізнесу, тому що позитивний результат виявляється практично відразу. Саме малі підприємства (фірми) щонайкраще орієнтуються на ринку, гостро відчувають, що в даний момент цікавить споживача і здатні оперативно задовольнити його вимоги.

Малі та середні підприємства, в свою чергу, також відчувають задоволення від співпраці з веб-студією “ВЕНВЕБ – VENWEB”. Ми з півслова розуміємо проблеми фірми (зниження витрат на рекламу, прискорення і збільшення збуту, знаходження нових покупців і постачальників і т.д.), швидко створюємо професійний сайт під конкретні завдання конкретного бізнесу, надаємо технічний супровід сайту. Стійкий позитивний результат виявляється практично відразу після розміщення сайту в Інтернеті. Здійснюємо “ідеологічне” супровід бізнесу фірми з використанням Інтернету.

У підприємств малого і середнього бізнесу, як правило, немає можливості або їм невигідно утримувати в своєму складі постійну групу веб-дизайнерів для створення сайту і його підтримки. Тому їм вигідно користуватися нашими послугами.

В результаті нетривалої роботи з веб-студією “ВЕНВЕБ – VENWEB” замовник раптом виявляє, що хвилювали його раніше проблеми залишаються позаду, зате з’являються нові. Але це вже проблеми іншого, більш високого рівня, які свідчать, що і сам бізнес фірми перейшов на більш високий рівень. І це нас радує: в найкоротший термін ми допомогли фірмі досягти більш високого результату!

Розробка сайтів для бізнесу

Якщо фірма готова до подальшого розвитку бізнесу, то і веб-студія “ВЕНВЕБ – VENWEB” готова надавати їй кваліфіковану допомогу.

Для довідки:

Під суб’єктами малого підприємництва розуміються комерційні організації, в яких середня чисельність працівників не перевищує таких граничних рівнів (малі підприємства): у промисловості – 100 чол .; в будівництві – 100 чол .; на транспорті – 100 чол .; в сільському господарстві – 60 чол .; в науково-технічній сфері – 60 чол .; в оптовій торгівлі – 50 чол .; в роздрібній торгівлі та побутовому обслуговуванні населення – 30 чол .; в інших галузях і при здійсненні інших видів діяльності – 50 чол.

Під суб’єктами малого підприємництва розуміються також фізичні особи, які займаються підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи.

Трапляється, що недосвідчена фірма хоче замовити сайт, якщо тільки отримує 100% гарантію знаходження сайту на першій позиції по рейтингам. В результаті фірма залишається без сайту зі своїми амбіціями, а більше грамотні конкуренти тим часом обходять її з усіх боків … Ось чому веб-студія “ВЕНВЕБ – VENWEB” детально розповідає про багато тонкощів, що дозволяють позбутися від ілюзій, замовити сайт, який був би конкурентоспроможним серед сайтів-аналогів, і заощадити при цьому значні кошти.

Будь-сайт можна розвивати і доповнювати.

Якщо немає необхідних фінансових коштів, щоб відразу оплатити серйозний сайт, який би займав лідируючі позиції в рейтингах з певної тематики, то почати можна з малого. Почніть, хоча-б, з сайту з 30-50 сторінок.

Наступні планові вкладення в розвиток сайту дозволять йому стати більш популярним, зайняти лідируючі позиції в рейтингах серед сайтів певної тематики і у багато разів окупити витрати на створення сайту.

Пропонуємо переглянути що ми писали раніше: Навіщо потрібен веб-сайт?