Як встановити Windows 7

Як встановити Windows 7

Пропонуємо детальну і покрокову інструкцію з наочною демонстрацією скріншотів установки операційної системи Windows.

Якщо ви вважаєте, що установка операційної системи – це щось складне і незрозуміле, з чим може впоратися тільки фахівець, то я вас розчарую: це неправда. Зараз ви переконаєтеся в цьому самі.

Все, що потрібно для установки Windows 7 (або Windows 8) – це комп’ютер або ноутбук, диск з операційною системою (оскільки в даній статті ми будемо встановлювати Windows з диска), докладна інструкція, яку я вам зараз надам, ну і, мабуть, уважність!

Після установки рекомендую відразу ж встановити правильний антивірус. Самі розумієте – в наш час електронних платежів це дуже актуально. Також зараз (поки ще) нікуди без Adobe Flash Player. Як його правильно встановити читайте тут. Можливо, вас також зацікавить досить непоганий браузер Maxthon. Якщо зберігайте на комп’ютері приватну інформацію, створіть для неї надійний сейф.

Важливо: Більшість всіх можливих проблем, що виникають при установці Windows 7, пов’язане з невірно підготовленим інсталяційний диском і (або) якістю записується на нього «збірки ОС». Як правильно записати образ операційної системи на диск, можна прочитати в цій статті.

Запам’ятайте: якщо це диск не з коробки, тобто куплений в магазині, то потрібно використовувати тільки оригінальні образи від Microsoft MSDN. Саме оригінальний образ, який так само доступний в Мережі, як і різні збірки – це запорука успішної установки Windows і її нормального функціонування.

Не використовуйте збірки невідомого походження. Всі сторонні фікси, виправлення, саморобні збірки ви ставите на свій страх і ризик. Наслідки можуть бути незворотними.

Перед установкою Windows 7:
Запам’ятайте два основних моменти, які потрібно виконати перед установкою Windows.

Перше – це визначитися заздалегідь, на який розділ жорсткого диска буде встановлена ​​система. Як правило, в більшості випадків це диск C: \. Слід запам’ятати (або створити) мітку тому і його розмір.

Пам’ятайте, ваш робочий стіл цілком і повністю знаходиться на диску C: \, а точніше, тут: C: \ Documents and Settings \ Ім’я користувача \ Робочий стіл. Подумайте заздалегідь про цілості й схоронності архіважливих для вас файлів, скопіюйте їх з робочого столу, тобто, з диска С, на інший диск або флешку.

Всі програми, встановлені на диск C: \ теж будуть видалені, але це не привід перетягувати всю папку з програмами на інші диски. Набагато простіше знову встановити ці програми на чисту систему. Не лінуйтеся, не кожен же день ви перевстановлюєте Windows.

Другий момент – це драйвера до вашого комп’ютера або ноутбука. Про них потрібно подбати заздалегідь. До більшості ноутбуків вони йдуть в комплекті, але якщо їх немає (або треба оновити), шукаємо на офіційному сайті виробника і викачуємо їх заздалегідь.

Все, що потрібно знати про встановлення драйверів, рекомендую прочитати в статті «Установка драйверів або п’ять залізних правил», яка розташована тут.

Якщо пропустити цей важливий момент, то після установки Windows, ви можете залишитися без інтернету, адже не факт, що дистрибутив windows буде спочатку містити драйвера вашої мережевої карти.

Установка Windows 7 з диска:
Вставляємо диск з операційною системою Windows в дисковод і перезавантажуємо комп’ютер. До речі, якщо у вас немає дисковода, то встановити операційну систему Windows можна за допомогою звичайної флешки.

Продовжимо. Наше завдання – налаштувати завантаження комп’ютера з DVD-диска. Це можна зробити 2 способами:

1. вибрати пристрій (DVD-диск) в спеціальному завантажувальному меню;
2. змінити пріоритет завантаження в BIOS (з HDD на DVD-диск).
Перший спосіб, вибір пристрою в завантажувальному меню, простіше і зручніше. Після установки Windows, відпадає необхідність повертати завантаження з HDD (жорсткого диска). Однак, на старих комп’ютерах ця функція відсутня і в цьому випадку доведеться зайти в BIOS і змінити пріоритет завантаження.

Пуск – перезавантаження, чекаємо, коли екран згасне і при перших ознаках пробудження системи (поява логотипу), натискаємо і утримуємо клавішу Delete на клавіатурі. Чому саме клавіша Delete? Це можуть бути клавіші F1, F2, F3 + F2, F10, Ctrl + Alt + Esc, Ctrl + Alt + S, Esc.

Якоїсь універсальної кнопки для входу в завантажувальний меню або для входу в BIOS не існує, і все залежить від виробника комп’ютера (материнської плати). Найкращий спосіб – прочитати інструкцію від комп’ютера або від материнської плати. У таблиці нижче наведено наочний приклад таких клавіш.

Замовити встановлення windows Ви завжди зможете у нас.