25 способів привернути клієнта на свій веб-сайт!

25 способів привернути клієнта на свій веб-сайт!

Створили свій веб сайт, але не можете отримати клієнтів? Ми підібрали для вас 25 способів, як залучити клієнта на свій веб сайт.

Інтернет, а точніше його комерційна сторона зародилася не так давно і все ще проходить ітераційне розвиток. Тобто спочатку всім в інтернеті було цікаво як робити веб сайт, потім все прагнули залучити на свій веб сайт відвідувачів і це навіть виходило, але люди не особливо купували і все знову повернулися до створення веб сайту, а точніше до доопрацюванням і підвищенню конверсії, а тепер знову пора переходити до підвищення відвідуваності. Якщо ви досягли гарної конверсії і готові обробляти вхідні замовлення, то справа залишилася за малим – залучити відвідувачів на веб сайт!

1. Прес-центр компанії:
Прес-центр компанії це потужний, а Главані безкоштовний інструмент, який довгостроково здатний залучати клієнтів. Головне запам’ятати в блозі важливо писати не новини вашої компанії і не цікаві факти з життя співробітників. Відповідайте на питання, які виникають у користувачів, хваліть свій товар і тоді потенційний покупець прийде до вас.

2. SEO просування
Канал, який розглядався стільки раз, що ми його стосуватися особливо не будемо. Просто скажемо, що це must have для будь-якої комерційної компанії.

3. Банерна реклама

Можна досить легко домовиться на розміщення в тематичному для вас веб сайті. При грамотному підході це досить ефективний метод реклами.

4. Surfingburd

Це найпростіший метод привернути читача на ваш контент, особливо якщо він з популярних тематик. Найкраще в якості просування використовувати статті з блогу.

5. Оплата лайком

Робимо на сайті важливий, майже секретний контент платним, але беремо за плату репост вашого сайту в соц мережі. Досить ефективний метод розшарювання контенту. Або даємо будь-якої істотний бонус за репост.

6. Створення тематичного портала

Створюємо тематичний портал, де будуть тусуватися потенційні клієнти.

7. Реклама в чужих емайл рассилках

Знаходимо тематичні емайл розсилки і купуємо в них рекламу, а краще повноцінний рекламний пост.

8. Дошки безкоштовних оголошень

Сильно недооцінений інструмент, подивіться, кожне оголошення на Авито, як правило, збирає по 200 – 800 переглядів. Це безкоштовний і дуже легкий в налаштуванні інструмент, просто гріх не використовувати.

9. Реклама в контакті, в сторонніх группах

Дуже просто домовитися на репост вашої новини в соціальних мережах. За 200 – 500 рублів вас опублікують в групі з 50 000 – 200 000 передплатників.

10. Розсилка по друзях в соц. мережах

Дивимося список своїх друзів. Вибираємо з них тих, хто зацікавлений в нашій послузі і зустрічаємося з ними, розповідаємо їм про нашу послугу або товар за чашкою кави. Якщо товар дешевий в собівартості, то даруємо його самим комунікативні.

11. Емейл розсилка

Знову таки популярний метод, не будемо його описувати.

12. Робота з питання-відповідь

Простий спосіб, шукаємо питання про наш товар / послугу в інтернеті, на форумах, блогах, сервісах питання / відповідь і відповідаємо на нього, з посиланням на статтю в нашому блозі або вдалий кейс.

13. Подкасти

Дуже простий у виробництві і популярний серед користувачів айфонів метод. Можна озвучити свої статті з блогу і викласти їх в itunes

14. Приватне спілкування

Давайте посилання на свій сайт всім хто зацікавився в бесіді. А краще запам’ятайте, хто запитує і киньте посилання на свій сайт в соц. мережах. Так людина точно відвідає ваш сайт і можливо стане клієнтом.

15. Брошюри

Сама по собі продукт не продасть, а залучити клієнта зайти на сайт цілком. Брошури краще працюють з обіцянкою будь-якого бонусу.

16. Візитки

Не забудьте вказати адресу веб-сайту на своїх візитках.

17. Виставки

Це великий натовп вашої потенційної аудиторії, яка готова до реклами. Дайте їм всім свої візитки (з адресою веб-сайту звичайно!)

18. Семінари

Виступаючи на семінарі не забудьте залишити частину корисних матеріалів для завантаженняна вашому веб сайті і дайте посилання в ході семінару.

19. Вебінар

Просто ідеальний інструмент для залучення людей. Викладіть відео запис вебінару, а так само корисні

20. Прес реліз

Хороший спосіб отримати трастові посилання абсолютно легально, не пропустіть свій шанс.

21. Розміщення в довідниках і каталогах

Розміщуйтесь у всіх довідниках, google, yandex, 2gis т.д. чим більше тим краще.

22. Спілкування на форумі 

Знаходимо тематичний форум і починаємо на ньому спілкування з позиції експерта компанії. У підписі вказуємо посилання на свій сайт і короткий опис послуги. Люди бачать, що ви компетентні в своїй галузі і переходять на ваш сайт вже лояльними до вашої компанії.

23. Статті на форумі, гостьовий блогінг 

Робимо цікаві і якісні статті і розміщуємо їх на тематичних форумах і блогах. Головне робити не рекламнийпост, а дійсно корисний. Користь почнеться, коли ви зробите по 2-3 поста в 8-10 джерелах.

24. Група в соц. мережах 

Створіть групи у всіх популярних соц. мережах і репосту туди всі записи з блогу. Такий метод не тільки прискорить індексацію, але так само дасть і бажані переходи.

25. Відео на ютуб 

Безкоштовний і безумовно потужний інструмент по залученню людей на свій веб сайт. Робіть відео і намагайтеся налаштувати опис так, щоб потрапити в топ пошуку youtube по ключових запитах або потрапити в рекомендовані до популярного відеоролика. Тоді ви будете збирати великі відвідуваності нічого не роблячи дуже довгий час.