10 способів ефективного використання YouTube

10 способів ефективного використання YouTube

З ютубом стикається кожен, хто цікавиться відео, однак не кожен заходить далі стандартного пошуку або перегляду рекомендованих відео, що в підсумку нагадує щось на зразок телевізора. Давайте подивимося, як можна використовувати цей сервіс найбільш ефективно не тільки для пошуку того відео, яке хочемо, але і для інших цілей.

Пам’ятайте, що використовувати ютуб слід з користю. Цей сервіс є як неймовірним джерелом найважливішої інформації, так і абсолютно безглуздою. Підписуйтесь на наукові, освітні та просто розумні канали, а також створюйте свої.

Пошук по часу
Якщо ви хочете побачити якесь свіже відео (наприклад, з конференції), вам не потрібно гортати кілька сторінок даремно. Після введення в пошук на ютубі очікуваної події, натисніть вгорі на кнопку «Фільтр» і виберіть, наприклад, «За останній час». Там же є багато інших функцій. Ви можете відфільтрувати відео за кількістю переглядів (так як ютуб не обов’язково видасть результат саме в такому порядку), по прямих трансляцій або навіть відфільтрує по плейлистам.

GIF-анімація
Коли перша сторінка з відео, додайте в адресному рядку слово gif (перед словом youtube) і ви переміститеся на новий сервіс. Тут ви можете встановити довжину анімації та рамки від і до.

Ютуб без відволікань
Якщо ви не хочете відволікатися, використовуйте сервіс quietube. Сайт має мінімалістичний дизайн, як і ту функцію, яку пропонує. Вам потрібно буде вставити посилання з ютуба і ви отримаєте чисте відео, без злісних коментарів і рекомендованих відео. Тільки перегляд з базовими функціями.

Ютуб з клавіатури
Сервіс youtube.com/leanback допоможе вам розслабитися і дивитися відео без зайвих емоційних подразників. Майже всі функції управляються за допомогою клавіатури. І тут теж немає коментарів, що само по собі приємна новина.

Повторювати відео
Якщо ви хочете, щоб ваше відео нескінченно повторювалося за замовчуванням, введіть слово «repeater» перед словом «youtube» в адресному рядку.

Ютуб для інтернету низької
Це важко визнавати кожному, але вже якщо ви спробуєте бути чесними перед собою, то цілком можливо швидкість вашого інтернету і правда не така висока, як хотілося б. Особливо це дратує, якщо за замовчуванням ютуб запускає 720p і вам доводиться постійно влазити в настройки і ставити якість відео нижче. Перейдіть по посиланню youtube.com/account_playback і виберіть опцію «У мене повільне з’єднання. Не треба включати HD-відео ».

Дивитися відео поверх вікон
Це, звичайно, може вплинути на вашу продуктивність, однак є випадки, коли так просто зручніше. Відео з ютуба як би відривається з сайту і може парити в вашому браузері на будь-якій сторінці. Це розширення Floating Youtube для різних браузерів.

Конфіденційність
Не всіма канали, на які ми підписуємося, є приводом для гордості. Або ж у вас є якісь свої причини. Зайдіть в розділ «Конфіденційність» і поставте потрібні галочки.

Статистика
Звичайно, існує маса інструментів більш просунутою статистики, проте подивитися саму основну і зробити висновки, можна. Під будь-яким відео є кнопка «Ще» з списком, що випадає, виберіть розділ «Статистика». Ви можете побачити, скільки днів відео висить на сайті (тому що дата опублікування миттєвого відповіді не дасть, потрібно проявити математичні здібності), скільки оформлено підписок, скільки людей поділилося цим відео, а також докладну статистику по кожному дню. Цікаво простежувати тенденції.

Прибрати рекламу
Може бути, ви вже користуєтеся цим розширенням, але все одно не завадить нагадати. Є стандартний Adblock, а є – конкретно для браузерів (для Chrome це Adblock for Youtube).

Незайвим буде нагадати, що у ютуба існують свої гарячі клавіші. Все наводити не будемо, зупинимося на парі найактуальніших. Стрілки вліво і вправо перемотують відео на 5 секунд назад і вперед, клавіші J і K роблять те ж саме, але вже на 10 секунд. А клавіша M прибирає і включає звук.